Безсмертний: «підписаний документ так званої «формули Штайнмайєра» - це шлях до війни»

Безсмертний: «підписаний документ так званої «формули Штайнмайєра» — це шлях до війни»
Безсмертний: «підписаний документ так званої «формули Штайнмайєра» — це шлях до війни»

Колишній представник України в Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний закликав президента Володимира Зеленського не погоджуватися на російський варіант "формули Штайнмаєра" на майбутній зустрічі "Нормандської четвірки". Об этом сообщает ua-ekonomist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дипломат висловив впевненість, що реалізація "формули" призведе до катастрофічних наслідків для української державності.

"Сьогоднішній підписаний документ так званої «формули Штайнмайєра» — це шлях до війни, а не до миру. Суспільство має побачити оригінал цього документу. Це важливо!

Найстрашніше те, що Україна пішла за сценарієм Кремля. Не йдеться про вирішення безпекового блоку, а йдеться про вибори, тобто про легітимізацію сьогоднішньої влади на окупованій території. Поки що ці домовленості не мають правового характеру і не можуть трактуватися, як злочин! Тому я закликаю Президента Зеленського на Норманді відмовитись від схвалення цього документу аби не повторити долю Януковича.

У разі якщо вибори будуть проведені, ми отримаємо ще одне Придністров‘я. Особливість ситуації полягає в тому, що цей конфлікт не заморозиш, бо постачання зброї з сусідньої РФ йде регулярно.

В середині України можна прогнозувати загострення ситуації, але ніхто не знає чим може закінчитися цей конфлікт." , — написав Безсмертний на своїй сторінці у Facebook ввечері у вівторок, 1 жовтня.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/331972-bezsmertnij_pidpisanij_dokument_tak_zvanoji_formuli_shtajnmajjera_-_tse_shljah_do_vijni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя