Порошенко проголосував і звернувся до українців

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко проголосував під час проведення другого туру виборів та закликав українців голосувати з розумом, щоб зберегти країну і національну стратегію.


На дільницю він прийшов разом із дружиною, дітьми, невісткою та онуками, пише УП. Об этом сообщает proximainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, перед голосуванням вони побували на божественній літургії у Михайлівському монастирі, де отримали наснагу і підтримку від людей.

Порошенко розповів про те, як проводились переговори з Константинополем про отримання Україною томосу, а також порадів за те, наскільки добре в країні організовані вибори.

Він додав, що це характеризує країну як європейську і демократичну.

Президент наголосив на необхідності збереження курсу на євроінтеграцію і закликав громадян під час голосування керуватися розумом.

"Бо не смішно. Спочатку може і буде весело, але потім може бути боляче", – сказав Порошенко, додавши, що треба, щоб Україна захистила надбання попередніх років.

"Неважливо прізвище того, хто буде обраний, важливо зберегти стратегію і не втратити країну", – сказав він.

Президент підкреслив, що наразі вибір не менш важливий, ніж у 2014 році.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/poroshenko_progolosuvav_i_zvernuvsya_do_ukraintsiv_74667.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя